Telefon Numaramız

0 232 868 50 04

E-Posta Adresimiz

info@kuzenlerboru.com

HAKKIMIZDA

              Firmamız 2016 yılında Koruge Altyapı boruları üretmek amacıyla kurulmuştur, 2016 yılında Kuzenler Boru Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanlarıyla bir aile şirketi haline gelmiştir. 2016 yılından sonra istikrarlı büyümesini sürdürerek altyapı sektöründe kullanılan plastik boruların üretiminde adından başarıyla söz ettirmiştir.              

              Kuzenler boru plastik İsmetpaşa Mah. 233. Sk. No:2 Subaşı bölgesinde Torbalı / İZMİR * de 98.000m2 arazi üzerine kurulu modern tesisinde yaklaşık 16000 ton kurulu kapasiteye sahip bir boru üretim tesisidir. Yurt içi başta olmak üzere ihracat yaptığı ülkelerde de kendisini ispatlamış ve sektöründe aranan markalardan biri olmuştur. Her yıl için yüzde 20 büyümeyi hedefleyen firmamız 2019 yılında 19500 tona çıkmayı başarmıştır. Yılların bize kazandırdığı tecrübeyle ürün ve sistem kalitemizle birlikte ürün çeşitliliğimizi ve kapasitemizi daha da arttırmak öncelikle hedeflerimiz arasındadır.
           21. Yuzyıl dünyasında yenilikleri takip ederek uygulamak ARGE çalışmalarımızı her zaman diri tutmak konusunda uzman personellerle siz müşterimize daha iyi hizmet vermek daimi istediğimizdir.

Misyonumuz
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü biriletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışı tedarikciler zincirini büyüterek en çok tercih edilen boru firması haline gelmek rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Top